Prohledat tento blog

Microsite a SEO

Microsite stránky v cíleném marketingu

Každý uživatel internetu používá při vyhledávání slova či slovní spojení, která označují určitý produkt, službu či informaci. Ovšem ne vždy se podaří majiteli webových stránek vše zpracovat graficky a obsahově tak, aby všechny důležité informace na dané téma mohly být ihned na první straně webových stránek co nejblíže příchozímu uživateli.

Síla microsite stránek a komunikace

Microsite stránka neboli mikrostránka je velmi vhodným prostředkem, jak propagovat své produkty služby na konkrétní nabídku. Představuje rychlé a přehledné sdělení, které příchozímu uživateli během několika vteřin dokáže sdělit, co je předmětem nabídky. Takovou informaci lze rychle a přehledně přečíst bez dlouhého zkoumání obsahu. Dovede klienta do cílové poptávky, kontaktu nebo klikem na hlavní web vydavatele microsite.

Microsite a údernost v rámci SEO

Microsite stránka je koncipována pro jeden produkt, službu nebo téma. Uživatel i vyhledávač se mají dozvědět co nejpřesnější informace. Obsah je v rámci microsite unikátní a nemíchá se s dalšími produkty a službami od velkého webu. Web se provozuje na doméně druhého řádu, a tudíž lze získávat pro microsite vlastní obsah a hodnotu SEO, aby byl se svým obsahem na předních místech ve vyhledání výsledků.

Chcete být vidět? Potřebujete dlouhodobě podporovat prodej svých produktů a služeb? Potom se na nás obraťte, vytvoříme pro vás strategii a koncepci užívání microsite stránek vedle vašeho stávajícího webu a dostaneme vás do zájmu vašich zákazníků.

Vaše investice nepadne na neúrodnou půdu, ale naopak budete každý den schopni sledovat, jak vaši zákazníci rychle a efektivně využívají vámi srozumitelně podané informace.

V kvalitě je síla, nikoliv v kvantitě informací a obsahu jednoho webu, který se v určitou dobu stává pouze datovou schránkou.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Vážený uživateli,

používej blog k tématickým obsahům nikoliv k tvorbě obsahu, který s danným tématem nemá nic společného. Komentáře, které nesouvisí s obsahem napsaného článku nebudou publikovány nebo budou následně odstraněny.